# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel POE Anahtarı

Elektrik fişi endüstriyel sınıf ethernet anahtarı, din demiryolu poe anahtar IEEE802.3at

Elektrik fişi endüstriyel sınıf ethernet anahtarı, din demiryolu poe anahtar IEEE802.3at

    • Power plug industrial grade ethernet switch ,  din rail poe switch IEEE802.3at
    • Power plug industrial grade ethernet switch ,  din rail poe switch IEEE802.3at
  • Power plug industrial grade ethernet switch ,  din rail poe switch IEEE802.3at

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hengsion
    Sertifika: CE, FCC, ROHS
    Model numarası: EIB10-8EPT-2G

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Az 50 bir sırasını belirler.
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
    Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
    Ödeme koşulları: T bakışta / T, LC, Western Union
    Yetenek temini: ayda 3000 setleri
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    standartları: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z IEEE802.3at İşlem türü: Mağaza ve ileri
    POE Limanlar: 8 * 10 / 100Base-TX POE Ethernet portu Mode AT: Destek IEEE802.3at port başına 30Watts kadar sağlayabilir, PD doğruladı.
    Bağıl nem: 5 ~% 95, yoğuşmasız Gövde: Güçlendirilmiş oluklu metal gövde
    garanti süresi: Ethernet swtich (1 yıl garanti ile güç ünitesi) için 3 yıl

    EIB10-8EPT-2G
    Yönetilmeyen 8 * 100Base T (X) POE + 2 * 1000Base SFP FX port Endüstriyel Ethernet Anahtarı

    Giriş
    HENGSION yönetilmeyen EIB10-8EPT-2G endüstriyel POE Ethernet anahtarı, 2 Gigabit fiber optik port ve 8 * 10 / 100Base T (X) POE Ethernet portu sağlar. POE Ethernet portları, IEEE802.3at standartlarıyla tam uyumludur, port başına 30 Watt sağlar; Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı; Din demiryolu oluklu metal gövde, IP40 koruma sınıfını karşılayın; Çift yedek güç girişi; CE, FCC ve ROHS standartlarına uyun. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve bağlantı noktası aşırı gerilim koruma tasarımı, büyük akışlı gerçek zamanlı açık hava ortamında uygulama için idealdir ve kampüs, toplum, demiryolu trafiği, elektrik güç kontrolü ve benzeri endüstriyel otomasyon kontrolü ve gözetim durumlarda yaygın olarak kullanılır.

    ■ 8 * 100Base T (X) POE bağlantı noktası + 2 Gigabit SFP fiber optik bağlantı noktası
    ■ IEEE802.3at standardıyla tamamen uyumlu olan POE Ethernet portları, port başına 30 Watt sağlar.
    ■ IEEE802.3 / 802.3u // 802.3x, depolayın ve iletin
    ■ Tüm bağlantı noktalarının tel hızı iletme özelliği, engelleme olmayan mesaj yönlendirmesinden emin olunur.
    Tak ve çalıştır için otomatik MDI / MDI-X geçit
    ■ Aşırı yük korumalı ve güç ters polarite korumalı, dual yedek güç girişi.
    ■ Tam yüklü çalışma sıcaklığı aralığı -40 ila 85 ℃'yi destekleyin.
    ■ Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı.
    ■ Din ray oluklu metal muhafaza, IP40 koruma sınıfını karşılar.
    ■ Endüstriyel Seviye 4 tasarımı.



    Şartname

    Teknoloji
    Standartlar IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z
    IEEE802.3at
    Arayüz
    Megabit Ethernet portu 10/100 Base-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45, Power Over Ethernet'i destekler
    Gigabit Fiber port 1000Base-X SFP bağlantı noktası
    Anahtar için güç kaynağı 5.08 endüstri terminali
    POE için güç kaynağı Elektrik fişi
    Anahtarlama Özellikleri
    İşleme Türü Saklayın ve iletin
    Bant genişliği değiştirme 19.6Gbps
    Paket iletme hızı 4.2Mpps
    Mac adresi 8K
    Tampon Bellek 384KB
    Için LED Göstergesi
    Güç, çalışma durumu, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu, Fiber port bağlantısı ve çalışma durumu
    POE Özellikleri
    POE Limanları 8 * 10 / 100Base-TX POE Ethernet portları
    Güç kaynağı modu Güç Aygıtı algılandığında güç kaynağı
    Köprü modu Endspan (V + 1,2'ye, V- 3,6'ya karşılık gelir)
    AT Modu Desteklenen IEEE802.3at PD, port başına 30 Watt'a kadar destek sağlar.
    Güç
    Giriş Gerilimi Aralığı 48VDC (POE için) + 12VDC (Ethernet anahtarı için)
    POE Güç Tüketimi AT: 30W (her liman)
    Koruma Aşırı Yük Akım Koruması; Yedeklilik koruması
    Mekanik
    Muhafaza Güçlendirilmiş oluklu mukavva
    Koruma sınıfı IP40
    Boyut (L * G * Y) 154 * 143 * 58mm
    Kurulum Din Ray
    Ağırlık 1 kg
    Çevreci
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ + 85 ℃
    Depolama sıcaklığı -45 ℃ ~ + 85 ℃
    Bağıl nem % 5 ~ 95, yoğuşmasız
    Sanayi Onayları
    EMI FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) sınıf A



    EMS

    EN61000-4-2 (ESD), Seviye 4
    EN61000-4-3 (RS), Seviye 3
    EN61000-4-4 (EFT), Seviye 4
    EN61000-4-5 (Dalgalanma), Seviye 4
    EN61000-4-6 (CS), Seviye 3
    EN61000-4-8, Seviye 5
    Şok IEC 60068-2-27
    Serbest düşüş IEC 60068-2-32
    Titreşim IEC 60068-2-6
    Garanti
    Garanti süresi Ethernet bağlantısı için 3 yıl (1 yıl garantili güç ünitesi)

    Sipariş Bilgileri

    Mevcut Modeller Port Arabirimi
    1000Base FX SFP 10/100 / 1000Baz T (X) 100Base T (X) 100Base T (X) POE15.4W 100Base T (X) POE 30W
    EIB10-8EPT-2G 2 0 0 0 8

    Opsiyonel Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)
    SFP-G-3155-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 20km
    SFP-G-5531-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1310nm), tek modlu, tek lif, 20km
    SFP-G-4-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 40km
    SFP-G-4-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 40km
    SFP-G-6-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 60km
    SFP-G-6-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 60km
    OM-SFP-GD-31-J, 1.5Gbps SFP optik alıcı-verici (1310nm), tek modlu, ikili lif, 20km
    DR-30D12, Din-Ray güç kaynağı, 85-264VAC / 120-370VDC @ 12VDC, -20 ℃ çalışma sıcaklığı 60
    DR-240D48, Din-Ray güç kaynağı, 85-264VAC / 120-370VDC @ 48VDC, 30W POE, -10 ℃ çalışma sıcaklığı 70 sağlamak

    Paket Kontrol Listesi
    • Ethernet anahtarı
    • Güç kablosu ünitesi
    • Donanım kurulum kılavuzu (basılı)
    • Garanti belgesi

    İletişim bilgileri
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    İlgili kişi: Sannie Chan

    Tel: +8613813582039

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler