# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa Ürünler28 Port Switch

Yönetilen Gigabit poe anahtarı 28 liman SFP portu, 440 * 295 * 44mm endüstriyel ethernet anahtarı raf montaj

Yönetilen Gigabit poe anahtarı 28 liman SFP portu, 440 * 295 * 44mm endüstriyel ethernet anahtarı raf montaj

    • Gigabit poe switch  28 port SFP port Unmanaged , 440 * 295 * 44mm industrial ethernet switch rack mount
    • Gigabit poe switch  28 port SFP port Unmanaged , 440 * 295 * 44mm industrial ethernet switch rack mount
  • Gigabit poe switch  28 port SFP port Unmanaged , 440 * 295 * 44mm industrial ethernet switch rack mount

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hengsion
    Sertifika: CE, FCC, ROHS
    Model numarası: EIB28-16E-8F-4G-U

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Az 50 bir sırasını belirler.
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
    Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
    Ödeme koşulları: T bakışta / T, LC, Western Union
    Yetenek temini: ayda 3000 setleri
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Megabit Ethernet bağlantı noktası: 10/100 Base-T(X) otomatik adaptif RJ45 Megabit Fiber bağlantı noktası: 100BASE-FX bağlantı noktası (varsayılan olarak, FC/ST isteğe bağlı SC)
    Gigabit Ethernet portu: 10/100 / 1000Base-TX otomatik adaptif RJ45 Gigabit Fiber portu: 1000Base-X SFP portu
    Giriş Gerilim Aralığı: 100-240Vac Dimension(L*W*H): 440 * 295 * 44mm
    Saklama sıcaklığı: -45 ℃ ~ + 85 ℃ Bağlantı: Elektrik fişi

    EIB28-16E-8F-4G-U

    Yönetilmeyen 16 * 100Base T (X) + 8 * 100Base FX + 4 * 1000Base TX ve FX port Endüstriyel Ethernet Anahtarı

    Giriş
    HENGSION yönetilmeyen EIB28-16E-8F-4G-U, 16 * 100BaseT (X) hızlı Ethernet portu ve 8 * 100Base FX fiber optik port, 2 * 1000Base-X Ethernet portu ve 2 * 1000Base SFP fiber optik portu sağlar. Düşük güç tüketimi tasarımı; EIB28-U serisinin geniş çalışma sıcaklığı aralığı ve bağlantı noktası aşırı gerilim koruma tasarımı, büyük akışlı gerçek zamanlı dış ortam ortamında uygulama için idealdir ve kampüs, toplum, demiryolu trafiği, elektrik güç kontrolü ve benzeri endüstriyel otomasyon kontrol ve gözetim faaliyetlerinde yaygın olarak kullanılır. yakında.

    16 * 100Base T (X) hızlı Ethernet portu ve 8 * 100Base FX fiber optik bağlantı noktaları + 2 * 1000Base-X Ethernet portu ve 2 * 1000Base SFP fiber optik bağlantı noktaları

    Destek IEEE / 802.3x tam çift yönlü akış kontrolü ve Geri basınç yarı çift yönlü akış kontrolü.

    Tüm limanların Tel hızı iletme yeteneği olmayan engelleme mesajı iletme emin olun.

    Plug-and-play için Otomatik MDI / MDI-X geçiti

    aşırı yük koruması ve güç ters kutup koruması ile.

    Destek tam yüklü çalışma sıcaklık aralığı -20 70 ℃.

    19 "1U Rack Mount montaj




    şartname

    teknoloji
    standartlar IEEE 802.3,802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z
    arayüz
    Megabit Ethernet portu 10/100 Base-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45
    Megabit Fiber port 100Base-FX portu (varsayılan olarak SC, isteğe bağlı FC / ST)
    Gigabit Ethernet portu 10/100 / 1000Base-TX otomatik uyarlanabilir RJ45
    Gigabit Fiber port 1000Base-X SFP bağlantı noktası
    güç portu @ 12VDC'de 100-240VAC Güç fişi
    Anahtarlama Özellikleri
    İşleme Türü Depolama ve iletme, kablolu hızlı anahtarlama
    bant genişliği değiştirme 19.6Gbps
    Paket iletme hızı 9.6Mpps
    Mac adresi 8K
    Tampon Bellek 384 Kb
    Için LED Göstergesi
    Güç, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu, Fiber port bağlantısı ve çalışma durumu
    Güç
    Giriş Gerilimi Aralığı 100-240VAC
    Rölanti Tüketimi 2.41A @ 12VDC (Maks.)
    Tam yük Tüketimi 2,88A @ 12VDC (Maks.)
    Bağ Elektrik fişi
    Koruma Aşırı Yük Akım Koruması
    Mekanik
    Muhafaza 19 "1U metal gövde
    koruma sınıfı IP30
    Boyut (L * G * Y) 440 * 295 * 44mm
    Kurulum 1U Raf Montaj
    Ağırlık 3.25Kg
    çevreci
    Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ + 70 ℃
    Depolama sıcaklığı -45 ℃ ~ + 85 ℃
    Bağıl nem % 5 ~ 95, yoğuşmasız
    Sanayi Onayları
    EMI FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) sınıf A

    EMS

    EN61000-4-2 (ESD), Seviye 4
    EN61000-4-3 (RS), Seviye 3
    EN61000-4-4 (EFT), Seviye 4
    EN61000-4-5 (Dalgalanma), Seviye 4
    EN61000-4-6 (CS), Seviye 3
    EN61000-4-8, Seviye 5
    Şok IEC 60068-2-27
    Serbest düşüş IEC 60068-2-32
    Titreşim IEC 60068-2-6
    Garanti
    Garanti süresi 5 yıl


    Sipariş Bilgileri

    Mevcut Modeller Port Arabirimi
    1000Base FX SFP 10/100 / 1000Baz T (X) 100Baz F (X) 100Base T (X)
    EIB28-16E-8F-4G-U 2 2 8 16

    Opsiyonel Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)

    SFP-G-3155-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 20km

    SFP-G-5531-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1310nm), tek modlu, tek lif, 20km

    SFP-G-4-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 40km

    SFP-G-4-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 40km

    SFP-G-6-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 60km

    SFP-G-6-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 60km

    OM-SFP-GD-31-J, 1.5Gbps SFP optik alıcı-verici (1310nm), tek modlu, ikili lif, 20km

    Paket Kontrol Listesi

    • Ethernet anahtarı

    • Güç kablosu ünitesi

    • Donanım kurulum kılavuzu (basılı)

    • Garanti belgesi



    Bağlantı Topolojisi

    İletişim bilgileri
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    İlgili kişi: Sannie Chan

    Tel: +8613813582039

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler