# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa Ürünler10 Liman Ağ Anahtarı

Endüstriyel tip 10 port Ağ Anahtarı 8 * 100 Base TX + 2 * 1000 Base SFP FX Fiber optik

Endüstriyel tip 10 port Ağ Anahtarı 8 * 100 Base TX + 2 * 1000 Base SFP FX Fiber optik

Industrial grade 10 port Network Switch 8 * 100 Base TX + 2 * 1000 Base SFP FX Fiber optic

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hengsion
Sertifika: CE, FCC, ROHS
Model numarası: EIB10-8E-2G

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Az 50 bir sırasını belirler.
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
Ödeme koşulları: T bakışta / T, LC, Western Union
Yetenek temini: ayda 3000 setleri
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Megabit Ethernet bağlantı noktası: 10/100 Base-T(X) otomatik adaptif RJ45 Gigabit Fiber portu: 1000Base-X SFP portu
güç bağlantı noktası: 5,08 mm endüstriyel terminal Paket yönlendirme hızı: 4.2Mpps
Mac adresi: 8K Tam -load Tüketimi: 0.64A@12VDC(max)
koruma: Aşırı akım koruması; Artıklık koruma

EIB10-8E-2G

Yönetilmeyen 8 * 100BaseT (X) + 2 * 1000Base SFP FX Endüstriyel Ethernet Anahtarı Dinrial Ağ Anahtarı

Giriş

HENGSION yönetilmeyen EIB10-8E-2G, 2 * Gigabit SFP fiber optik bağlantı noktası ve 8 * 100BaseT (X) hızlı Ethernet bağlantı noktası sağlar. Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı; Din demiryolu oluklu metal gövde, IP40 koruma sınıfını karşılayın; Çift yedek güç girişi; CE, FCC ve ROHS standartlarına uyun. EIB10 serisinin geniş çalışma sıcaklık aralığı ve bağlantı noktası aşırı gerilim koruma tasarımı, büyük akış gerçek zamanlı dış ortam ortamında uygulama için idealdir ve kampüs, toplum gibi endüstriyel otomasyon kontrol ve gözetim durumlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Demiryolu trafiği, elektrik gücü kontrolü vb.

  • 8 * 100Base T (X) hızlı Ethernet portu + 2 Gigabit SFP fiber optik port
  • IEEE802.3 / 802.3u // 802.3x, depolayın ve iletin
  • Tüm bağlantı noktalarının tel hızı iletme özelliği, engellemeyen ileti yönlendirme özelliğinden emin olun.
  • Tak ve çalıştır için otomatik MDI / MDI-X geçit
  • Aşırı yük korumalı ve güç ters polarite korumalı, dual yedek güç girişi.
  • Tam yüklü çalışma sıcaklığı aralığı -40 ila 85 ℃'yi destekleyin.
  • Fan yok, düşük güç tüketimi tasarımı.
  • Din demiryolu oluklu metal muhafaza, IP40 koruma sınıfını karşılar.
  • Endüstriyel Seviye-4 tasarımı.

şartname

teknoloji
standartlar IEEE 802.3,802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z
arayüz
Megabit Ethernet portu 10/100 Base-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45
Gigabit Fiber port 1000Base-X SFP bağlantı noktası
güç portu 5.08mm endüstriyel terminal
Anahtarlama Özellikleri
İşleme Türü Depolama ve iletme, kablolu hızlı anahtarlama
bant genişliği değiştirme 19.6Gbps
Paket iletme hızı 4.2Mpps
Mac adresi 8K
Tampon Bellek 384 Kb
Için LED Göstergesi
Güç, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu, Fiber port bağlantısı ve çalışma durumu
Güç
Giriş Gerilimi Aralığı 9-36VDC / 9-36VAC yedekli giriş
Rölanti Tüketimi 0,49A @ 12VDC (Maks.)
Tam yük Tüketimi 0,64A @ 12VDC (Maks.)
Bağ 5.08mm endüstriyel terminal
Koruma Aşırı Yük Akım Koruması; Yedeklilik koruması
Mekanik
Muhafaza Güçlendirilmiş oluklu mukavva
koruma sınıfı IP40
Boyut (L * G * Y) 154 * 128.5 * 58mm
Kurulum Din Ray
Ağırlık 0.85Kg
çevreci
Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ + 85 ℃
Depolama sıcaklığı -45 ℃ ~ + 85 ℃
Bağıl nem % 5 ~ 95, yoğuşmasız
Sanayi Onayları
EMI FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) sınıf A

EMS

EN61000-4-2 (ESD), Seviye 4
EN61000-4-3 (RS), Seviye 3
EN61000-4-4 (EFT), Seviye 4
EN61000-4-5 (Dalgalanma), Seviye 4
EN61000-4-6 (CS), Seviye 3
EN61000-4-8, Seviye 5
Şok IEC 60068-2-27
Serbest düşüş IEC 60068-2-32
Titreşim IEC 60068-2-6
Garanti
Garanti süresi 5 yıl

Sipariş Bilgileri

Mevcut Modeller Port Arabirimi
1000Base FX SFP 10/100 / 1000Baz T (X) 100Baz F (X) 100Base T (X)
EIB10-8E-2G 2 0 0 8

Opsiyonel Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)

SFP-G-3155-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 20km

SFP-G-5531-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1310nm), tek modlu, tek lif, 20km

SFP-G-4-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 40km

SFP-G-4-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 40km

SFP-G-6-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 60km

SFP-G-6-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 60km

EM-SFP-GE-A, 1.25Gbps Bakır SFP alıcı-verici, 10/100 / 1000Mbps, SGMI arayüzü, 100m.

OM-SFP-GD-31-J, 1.5Gbps SFP optik alıcı-verici (1310nm), tek modlu, ikili lif, 20km

DR-30D12, Din-Ray güç kaynağı, 85-264VAC / 120-370VDC @ 12VDC, -20 ℃ çalışma sıcaklığı 60

GS-36D12, güç adaptörü, 100-240VAC @ 12VDC, -20 ℃ çalışma sıcaklığı 50

Paket Kontrol Listesi

• Ethernet anahtarı

• Donanım kurulum kılavuzu (basılı)

• Garanti belgesi

İletişim bilgileri
JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

İlgili kişi: Sannie Chan

Tel: +8613813582039

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler