# 12-1 Hengsheng Bilim Parkı, No.8 Beitanghe Road, Tianning District, Changzhou, Jiangsu, Çin
Ana sayfa ÜrünlerÇekirdek Ağ Anahtarı

Web - Akıllı Çekirdek ağ anahtarı 24 bağlantı noktası 440 * 225 * 44mm boyutu 802.1Q VLAN yönetilebilir switch

Web - Akıllı Çekirdek ağ anahtarı 24 bağlantı noktası 440 * 225 * 44mm boyutu 802.1Q VLAN yönetilebilir switch

    • Web - smart Core network switch 24 port 440 * 225 * 44mm size 802.1Q VLAN managed switch
    • Web - smart Core network switch 24 port 440 * 225 * 44mm size 802.1Q VLAN managed switch
  • Web - smart Core network switch 24 port 440 * 225 * 44mm size 802.1Q VLAN managed switch

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hengsion
    Sertifika: CE, FCC, ROHS
    Model numarası: MIB24G-8E-16G

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: bir sipariş için en az 50 setleri. Veya örnek düzeni kullanmaktayız.
    Fiyat: negotiation
    Ambalaj bilgileri: Bireysel kutulara paketleme, daha sonra dış oluklu karton ile teslim.
    Teslim süresi: 3-15 iş günü ön ödeme sonra (hisse senetleri ile ilgili olarak)
    Ödeme koşulları: bakışta T / T, LC, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: haftada 3000 setleri
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ethernet Portu: 10/100/1000 Base-T (X) otomatik adaptif RJ45 güç bağlantı noktası: 100-240VAC 5VDC fişi @
    anahtarlama bant genişliği: 50Gbps Paket yönlendirme hızı: 37.2Mpps
    Yönetimi Erişim: Destek Konsol, Telnet Sistem bakımı: RMON, PDP Bulma Protokolü (CDP uyumlu), AST
    Gövde: metal kasa Boyutu: 440 * 225 * 44 mm
    fiber bağlantı noktası: 1000M SFP fiber optik bağlantı noktası (LC) Çalışma sıcaklığı: -20 ℃ ~ + 70 ℃


    MIB24G-8E-16G
    Yönetilen 8 * 1000Base T (X) + 16 * 1000Base SFP FX Endüstriyel Ethernet Anahtarı Çekirdek Ağ Anahtarı


    Giriş


    HENGSION Yönetilen MIB24G-8E-16G, 16 * 1000Base SFP FX fiber optik port ve 8 * 1000BaseT (X) hızlı Ethernet portu sağlar.

    Tam güvenlik ve QoS ilkeleri ile Ethernet yedekli Zil protokolünü (kurtarma süresi <20 ms) destekleyin; VLAN bölümü, bağlantı noktası yansıtma ve bağlantı noktası hızı sınırlamasını destekleyin;

    Yayın fırtınasının bastırılması, akış kontrolü ve merkezi yönetim ve konfigürasyonu WEB, CLI, SNMP ile destekleyin;

    MIB28-U Serisi, çoklu servis entegrasyonu, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve yönetilebilirlik gibi kullanıcının ağ gereksinimlerini karşılayabilecek çok sayıda operasyonel özelliğe sahiptir.

    Geniş çalışma sıcaklık aralığı ve bağlantı noktası aşırı gerilim koruma tasarımı, büyük akışlı gerçek zamanlı dış ortamda uygulama için idealdir ve kurumsal, akıllı bina, kafe, topluluk erişimi veya toplama gibi vesilelerle ve finans, Eğitim ve hükümet vb.



    Özellikler:

    Ø 8 * 1000Base T (X) hızlı Ethernet portu ve 16 * 1000Base SFP FX fiber optik port

    Ø Ethernet yedekli Halk protokolünü destekleyin (kurtarma süresi ≤20ms)

    Ø Tüm limanların kablolu hız iletme özelliği, engellemeyen ileti yönlendirme özelliğinden emin olun.

    Ø 802.1x kimlik doğrulama, VLAN ve yayın fırtınası bastırmasını destekleyin.

    Ø IEEE / 802.3x tam dupleks akış kontrolü ve Backpressure yarı dubleks akış denetimini destekleyin.

    Ø Döngü algılama ve Port + IP + MAC bağlama.

    Ø Liman trafiği izleme ve hata olayı alarmı

    Ø WEB görsel arayüzünü destekleyin, SNMP yönetimini destekleyin.

    Ø Tak ve çalıştır için otomatik MDI / MDI-X geçit

    Ø Aşırı yük koruması ve güç ters polarite koruması.

    Ø -20 ila 70 ℃ arası tam dolu çalışma sıcaklığı aralığı.

    Ø 19 "1U Raf Montajı montajı

    Özellikler:

    Teknoloji
    Standartlar IEEE 802.3,802.3u, 802.3x, 802.3ab, 802.3z; IEEE802.1Q, 802.1p, 802.1D, 802.1w, 802.1s, 802.1X, 802.1ab
    Protokoller Zil sesi, MSTP, IGMP Snooping, GMRP, VLAN, PVLAN, Telnet, HTTP, HTTPS, RMON, SNMPv1 / v2 / v3, LLDP, SNTP, DHCP sunucusu, SSH, SSL, ACL, FTP, ARP, QoS
    Arayüz
    Gigabit Ethernet portu 10/100/1000 Baz-T (X) otomatik uyarlanabilir RJ45
    Gigabit Fiber port 1000Base-SFP FX portu (LC)
    RS232 Seri Konsol portu RS232, RJ45 konnektöründe konsol kablosu ile
    Güç bağlantı noktası 100VDC @ 5VDC Güç fişi
    Anahtarlama Özellikleri
    İşleme Türü Depolama ve iletme, kablo hızı değiştirme
    Bant genişliği değiştirme 50Gbps
    Paket iletme hızı 37,2Mpps
    Mac adresi 8K
    Tampon Bellek 512KB
    Öncelik Sırası 4
    VLAN numarası 4K
    VLAN Kimliği 1-4096
    Çok noktaya yayın grupları 256
    Yazılım Özellikleri
    VLAN 802.1Q, Vlan (4K), Port tabanlı VLAN, Q-in-Q
    Fırtına Bastırma Yayın, çok noktaya yayın ve bilinmeyen tek noktaya yayın fırtınası bastırma
    Akış kontrolü IEEE802.3X görüşmesi, CAR fonksiyonu, hız sınırlama adımı 64K
    Çok noktaya yayın protokolü IGMPv1 / 2/3 Snooping
    Liman İşletmeciliği Destek portu ikizleme, port izolasyonu, port trunking
    DHCP Yönetimi DHCP Snooping'i destekleme, seçenek 82
    QoS (Hizmet Kalitesi) 802.1p; Destek portu varsayılan öncelik etiketleri, port başına en az 4 farklı öncelik kuyruğu
    Güvenlik özellikleri MAC adres filtreleme, dinamik veya statik MAC adresi öğrenme, döngü algılama ve Port + IP + MAC bağlama
    Trafik Yönetimi Liman trafiği denetimi ve hata olayı alarmı
    Yönetim SNMP v1 / v2 / v3, CLI, WEB
    Yönetim Erişimi Destek Konsolu, Telnet
    Sistem bakımı RMON, PDP Keşif Protokolü (CDP uyumlu), AST
    Dosya transferi Destek Çıkış dosyası, yapılandırma dosyası yedekleme ve girdi
    Için LED Göstergesi
    Güç, Cihaz çalışma durumu, Ethernet portu bağlantısı ve çalışma durumu
    Güç
    Giriş Gerilimi Aralığı 100-240VAC
    Rölanti Tüketimi 2.3A5VDC (Maks.)
    Bağ Elektrik fişi
    Koruma Aşırı Yük Akım Koruması
    Mekanik
    Muhafaza 19 "standart 1Umetal gövde
    Koruma sınıfı IP30
    Boyut (L * G * Y) 440 * 225 * 44mm
    Kurulum 1U Raf Montaj
    Ağırlık 3 kilo
    Çevreci
    Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ + 70 ℃
    Depolama sıcaklığı -45 ℃ ~ + 85 ℃
    Bağıl nem % 5 ~ 95, hoşnutsuz
    Sanayi Onayları
    EMI FCC Bölüm 15, CISPR (EN55022) sınıf A

    EMS

    EN61000-4-2 (ESD), Seviye 4
    EN61000-4-3 (RS), Seviye 3
    EN61000-4-4 (EFT), Seviye 4
    EN61000-4-5 (Dalgalanma), Seviye 4
    EN61000-4-6 (CS), Seviye 3
    EN61000-4-8, Seviye 5
    Şok IEC 60068-2-27
    Serbest düşüş IEC 60068-2-32
    Titreşim IEC 60068-2-6
    Garanti
    Garanti süresi 3 yıl


    Sipariş Bilgileri:

    Mevcut Modeller Port Arabirimi
    1000Base FX SFP 10/100 / 1000Baz T (X) 100Baz F (X) 100Base T (X)

    MIB24G-8E-16G

    16 8 0 0

    Opsiyonel Aksesuarlar (ayrı olarak satın alınabilir)

    SFP-G-3155-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1310nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 20km

    SFP-G-5531-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1310nm), tek modlu, tek lif, 20km

    SFP-G-4-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 40km

    SFP-G-4-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 40km

    SFP-G-6-4955-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1490nm / R: 1550nm), tek modlu, tek lif, 60km

    SFP-G-6-5549-J, 1Gbps SFP optik alıcı-verici (T: 1550 / R: 1490nm), tek modlu, tek lif, 60km

    EM-SFP-GE-A, 1.25Gbps Bakır SFP alıcı-verici, 10/100 / 1000Mbps, SGMI arayüzü, 100m.

    OM-SFP-GD-31-J, 1.5Gbps SFP optik alıcı-verici (1310nm), tek modlu, ikili lif, 20km

    Paket Kontrol Listesi
    • Ethernet anahtarı
    • Güç kablosu ünitesi
    • Donanım kurulum kılavuzu (basılı)
    • Garanti belgesi

    İletişim bilgileri
    JIANGSU HENGSION ELECTRONIC S&T CO.,LTD

    İlgili kişi: Sannie Chan

    Tel: +8613813582039

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler